Tarih :25.02.2016
Ders Ekle-Sil İşlemi Nasıl Yapılır?--

 Ders ekle-sil işlemi üç aşamadan oluşmaktadır:

  •      Birinci aşamada http://aof.anadolu.edu.tr adresi ders ekle-sil işlemleri otomasyonu bağlantısından T.C. Kimlik Numaranızı ve şifrenizi girmeniz gerekecektir.
  •       İkinci aşamada ders ekle-sil işlemi yaparak alacağınız ve bıraktığınız dersleri belirleyeceksiniz.
  •   Üçüncü ve son aşamada ise yaptığınız ders ekle-sil işlemini onaylamanız istenecektir. Yaptığınız ders ekle-sil işlemini onaylamadığınız takdirde, ders ekle-sil işleminiz geçersiz sayılacaktır. Bu durumda Fakülte tarafından atanan dersleri kabul etmiş sayılırsınız. Birden fazla ders ekle-sil işlemi yapan öğrencilerin, en son onayladığı ders ekle-sil işlemi geçerli olacaktır ve ödeme bilgileri buna göre oluşacaktır.

      Ders Ekle-Sil İşlemi Sonunda Yazıcıdan Dökümü Alınacak Belgeler; Ders ekle-sil işlemini tamamlayan öğrenciler, bilgi amaçlı olarak 2015-2016 öğretim yılı Bahar Dönemi Kayıt Yenileme Bilgi Dökümü Sayfasının çıktısını alabilirler. Bu sayfada öğrencilerin ders ekle-sil işlemi sonucunda; Alacağı Dersler, Bıraktığı Dersler, Ödeme Bilgisi, Sınav Merkezi Değişiklik Tarihleri ve Sınav Tarihleri bilgileri yer almaktadır.
 

Etiketler: Ders Ekle-Sil İşlemi Nasıl Yapılır? -